134 Investigadores/as

Filtrar por:
JUAN GABRIEL
ALVAREZ GONZALEZ
Enxeñaría Agroforestal
ESPERANZA
ALVAREZ RODRIGUEZ
Edafoloxía e Química Agrícola
CARLOS
AMIAMA ARES
Proxectos de Enxeñaría
MARCOS
ARZA GARCIA
Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
MARIA BELEN
BANDE VILELA
Comercialización e Investigación de Mercados
ANA ISABEL
BARREIRO BUJAN
Edafoloxía e Química Agrícola
ANDRES
BARREIRO LOIS
Medicina e Cirurxía Animal
JORGE
BARROS VELAZQUEZ
Tecnoloxía de Alimentos
GUILLERMO
BASTOS COSTAS
Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
JOSE LUIS
BENEDITO CASTELLOTE
Medicina e Cirurxía Animal
ROBERTO
BERMUDEZ POSE
Anatomía e Anatomía Patolóxica Comparadas
JAVIER
BUENO LEMA
Enxeñaría Agroforestal
NOEMI
BUJAN GOMEZ
Microbioloxía
MARIA DEL PILAR
CALO MATA
Tecnoloxía de Alimentos
RODRIGO
CARBALLO SANCHEZ
Enxeñaría Hidráulica
ALEJANDRA
CARDELLE COBAS
Nutrición e Bromatoloxía
CRISTINA
CASTILLO RODRIGUEZ
Medicina e Cirurxía Animal
SANDRA
CASTRO GONZALEZ
Comercialización e Investigación de Mercados
ALBERTE
CASTRO PONTE
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
PATRICIA
CAZON DIAZ
Tecnoloxía de Alimentos
ALBERTO
CEPEDA SAEZ
Nutrición e Bromatoloxía
ANGEL
COBOS GARCIA
Tecnoloxía de Alimentos
OLGA
DIAZ RUBIO
Tecnoloxía de Alimentos
ULISES
DIEGUEZ ARANDA
Enxeñaría Agroforestal
MAXIMO ANTONIO
DUGO PATON
Enxeñaría Agroforestal
CRISTINA ASUNCION
FENTE SAMPAYO
Nutrición e Bromatoloxía
MARIA LUISA
FERNANDEZ MARCOS
Edafoloxía e Química Agrícola
MARIA DOLORES
FERNANDEZ RODRIGUEZ
Enxeñaría Agroforestal
MARIA JOSEFA
FERNANDEZ SANJURJO
Edafoloxía e Química Agrícola
NURIA
FERREIRO DOMINGUEZ
Produción Vexetal
CARLOS MANUEL
FRANCO ABUIN
Nutrición e Bromatoloxía
MARIA DE LA LUZ
GIL DOCAMPO
Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
ANTONIO
GONZALEZ CANTALAPIEDRA
Medicina e Cirurxía Animal
MIGUEL ANGEL
GONZALEZ GARCIA
Enxeñaría Agroforestal
MANUEL
GUAITA FERNANDEZ
Enxeñaría Agroforestal
JOAQUIN
HERNANDEZ BERMUDEZ
Medicina e Cirurxía Animal
ALEXANDRE
LAMAS FREIRE
Nutrición e Bromatoloxía
MATILDE
LOMBARDERO FERNANDEZ
Anatomía e Anatomía Patolóxica Comparadas
ADOLFO
LOPEZ FABAL
Produción Vexetal
IVAN
LOPEZ MOREIRA
Enxeñaría Hidráulica
MONICA
LOPEZ PEÑA
Medicina e Cirurxía Animal
PATRICIA
LOPEZ SANCHEZ
Tecnoloxía de Alimentos
ANA PAULA
LOSADA GARCIA
Medicina e Cirurxía Animal
JOSE MANUEL
MAGIDE AMEIJIDE
Máquinas e Motores Térmicos
AGUSTIN
MERINO GARCIA
Edafoloxía e Química Agrícola
NATALIA
MIÑO FARIÑA
Medicina e Cirurxía Animal
JOSE MANUEL
MIRANDA LOPEZ
Nutrición e Bromatoloxía
FERNANDO MARIA
MUÑOZ GUZON
Medicina e Cirurxía Animal
CAROLINA GRACIELA
NEBOT GARCIA
Nutrición e Bromatoloxía
AVELINO
NUÑEZ DELGADO
Edafoloxía e Química Agrícola
CARLOS
NUÑEZ TEMES
Enxeñaría do Terreo
JUAN PEDRO
ORTIZ SANZ
Enxeñaría Agroforestal
SIMON
PEÑA VILLASENIN
Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
JOSE MANUEL
PEREIRA GONZALEZ
Enxeñaría Agroforestal
SANTIAGO
PEREIRA LORENZO
Produción Vexetal
CONSUELO
PITA CALVO
Química Analítica
MARIA ISABEL
QUIROGA BERDEAL
Medicina e Cirurxía Animal
PATRICIA
REGAL LOPEZ
Nutrición e Bromatoloxía
MARGARITA
RICO GOMEZ
Produción Animal
GUILLERMO
RIESCO MUÑOZ
Enxeñaría Agroforestal
JOSE LUIS
RODRIGUEZ OTERO
Nutrición e Bromatoloxía
MANUEL RAMIRO
RODRIGUEZ RODRIGUEZ
Enxeñaría Agroforestal
ALBERTO
ROJO ALBORECA
Enxeñaría Agroforestal
ROSA
ROMERO FRANCO
Produción Vexetal
MARIA ANGELES
ROMERO RODRIGUEZ
Tecnoloxía de Alimentos
ANA DARIA
RUIZ GONZALEZ
Enxeñaría Agroforestal
BENIGNO
RUIZ NOGUEIRAS
Produción Vexetal
PABLO
SOUZA ALONSO
Edafoloxía e Química Agrícola
MANUEL LUIS
TORRES LABANDEIRA
Enxeñaría Agroforestal
BEATRIZ ISABEL
VAZQUEZ BELDA
Nutrición e Bromatoloxía
MARIA LOURDES
VAZQUEZ ODERIZ
Nutrición e Bromatoloxía
SONIA
VAZQUEZ RODRIGUEZ
Medicina e Cirurxía Animal
MANUEL
VAZQUEZ VAZQUEZ
Tecnoloxía de Alimentos
RAMON LUIS
VELO SABIN
Enxeñaría Agroforestal
PABLO
VILA LAMEIRO
Enxeñaría Agroforestal
MARIA DEL MAR
YLLERA FERNANDEZ
Anatomía e Anatomía Patolóxica Comparadas

1 Ex-investigadores/as